Urla Kekliktepe Villaları

 

 

İŞVEREN  Sınırlı Sorumlu Urla Çağdaş Mühendisler Konut Yapı Kooperatifi 
İŞİN ADI  Urla Keklik Tepe Villa İnşaatı
YER  Urla
BAŞLAMA TARİHİ 01.08.2015
BİTİŞ TARİHİ   

 

 

S.S. Urla Çağdaş Mühendisler Konut Yapı Kooperatifi ve MŞB İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Kekikli Köy Villaları projesi hayallerinizdeki yaşamın kapılarını aralıyor. Huzur bulacağınız, rahat bir nefes alıp ruhunuzu dinlendireceğiniz ve sevdiklerinizle hatırlanmaya değer anılar biriktireceğiniz, doğal yaşam içinde eşsiz bir konfor deneyimi sizleri bekliyor.

Kekikli Köy, Urla’nın gözde mevkii Kekliktepe’de 31 dönüm arazi üzerine kurulmuş, 17 adet farklı projede villa ve sosyal tesislerden oluşan, otoban girişine 5, şehir merkezine 20 dakika mesafede yer alan bir yerleşim merkezidir.

Mimar Şükrü Kocagöz tarafından Urla mimarisine uygun olarak tasarlanan konutların sizlere sunduğu vadi ve deniz manzarası, doğal orman, endemik esaslı peyzaj, sera ve özel hobi tarım bahçesi, oturma alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, özel otopark, yapay dere, kameralı güvenlik sistemi yerleşim merkezi içerisinde sahip olacağınız diğer avantajlar ve hizmetlerdir.

Yüksek tavanlı salon özelliğine sahip konutların 250 m² kapalı alanı, 2 araçlık özel otoparkı, terası ve verandası ile birlikte toplam kullanım alanı 330 m²’yi bulmaktadır. Konut başına düşen toplam alan ise 1.800 m² ‘dir.

Proje inşaatı devam etmekte olup, tamamlanma tarihi Ağustos 2017 olarak planlanmıştır.

Detaylı bilgi için projenin resmi web sitesi http://www.kekiklikoy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.