Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com
Image Alt

Hakkımızda

Mustafa Şafak Baran

Yönetim Kurulu Başkanı

MŞB İnşaat 1999 yılında Mustafa Şafak Baran tarafından İzmir’de inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma,güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

MŞB İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını zamanında ve tam olarak yerine getirmesi ile müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir firma haline gelmiş olup, müşteri odaklı çalışma ilkesi sayesinde Vestel, Philsa, JTI gibi kurumsal firmaları müşteri kitlesi içine almıştır.

Müşterilerin beklentilerin yerine getirmek için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

MŞB İnşaat, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir. 2003 yılından itibaren her yıl inşaat sektöründe yarattığı istihdam sebebiyle Ege Bölgesi Sanayi Odası kuruluşları arasında ilk üç sıra içerisinde yer almaktadır. Benzer şekilde 2003 yılından itibaren ülke ekonomisine yaptığı katkı ve başarılarından dolayı da İzmir Ticaret Odası takdirnamesi ile onurlandırılmaktadır.

MŞB İnşaat

Sabit Kadromuz

Mimar - 4 | Mühendis - 11 | Teknik Eleman (Topoğraf, Tekniker, Operatör) - 9 | İdari Personel (Muhasebe / İK) | ISG Mühendisi 1 (A Sınıfı) 1 (B Sınıfı) 1(C Sınıfı)